حامد فراقی

صنایع‌پرس (SanayePress.com)

پایگاه خبری صنایع‌پرس که با عنوان «خبرگزاری صنایع» نیز شناخته می‌شود؛ یک رسانه تخصصی در حوزه صنعت و صنایع می‌باشد که پوششی وسیع از جدیدترین اخبار در این حوزه را ارائه می‌دهد.

صنایع‌پرس که با شعار «پیوست رسانه‌ای صنایع کشور» نیز شناخته می‌شود؛ علاوه بر وب‌سایت، در شبکه‌های اجتماعی زیر نیز فعال می‌باشد:

مهم‌ترین فعالیت‌های من در این رسانه

 • طراحی (Web designer) و توسعه وب‌سایت (Web Developer):
  برای طراحی این وب‌سایت، علاوه بر طراحی صفحه اصلی وب‌سایت، برای هر کدام از سرویس‌های اصلی هم یک صفحه مجزا طراحی شد. هم‌چنین برای تمام استان‌های کشور هم یک صفحه اختصاصی طراحی شده است. برای عکس و فیلم هم صفحات جداگانه‌ای طراحی گردید.
 • پشتیبانی سرور اختصاصی (Dedicated server support):
  این وب‌سایت بروی یک سرور اختصاصی قرار دارد که پشتیبانی کاملی بروی این سرور انجام می‌شود.
 • بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو (SEO):
  یکی دیگر از مواردی که بروی این وب‌سایت صورت گرفت در زمینه سئو می‌باشد که باعث‌شده اخبار این وب‌سایت در سریع‌ترین زمان ممکن در موتورهای جستجو و بخصوص در موتور جستجوی گوگل قرار بگیرد. هم‌چنین این وب‌سایت با کلمات و عبارات کلیدی «صنایع»، «خبرگزاری صنایع»، «صنعت»، «اخبار صنایع»، «اخبار صنعت» و… در صفحه نخست جستجوی گوگل قرار دارد.
 • بهینه‌سازی رتبه الکسای ایران و جهان (Alexa Rank):
  از دیگر کارهای صورت‌گرفته برای این وب‌سایت، بهینه‌سازی برای بهبود رتبه الکسا بود. که طبق آمار بهترین رتبه برای این وب‌سایت «رتبه ۳۳۷ ایران» ثبت شده است.